Nowego początek.

 Cześć kochani! Piszę do Was z innego miejsca. Nowego zakątka w sieci. Powstał on właśnie dziś – 1 stycznia 2015 roku. Jednak będzie to kontynuacja tego co zaczęło się dokładnie 23 czerwca 2012 roku. Dobrze mnie pamiętacie, bo to nie żaden powrót, a przeprowadzka. Tematyka bloga się nie zmieni. Chociaż, przyznać muszę, że prawdopodobnie nie zawsze będę tutaj rano z Wami. Niekiedy może wrzucę tylko przepis na jakiś pyszny obiad czy kolację 😉 

 Dlaczego zaczynam w innym miejscu? Bardzo długo nad tym myślałam – nie parę dni, nie tydzień, nie dwa, a o wiele dłużej. Chcę pozostawić za sobą to co było. Będę mile wspominać mojego pierwszego bloga, gdyż jestem do niego bardzo przywiązana i zostanie dla mnie wspaniałą pamiątką do końca życia. Tak, nie usuwam go i ciągle możecie mieć do niego wgląd. Wkładam całe serce w to co robię, więc nie byłabym w stanie tak po prostu tego zakończyć. Dlatego też ciąg dalszy mojej historii zaczyna się tutaj. Nowa ja? Nie do końca. Aczkolwiek jestem tą Darią po (rocznej? dwuletniej?) zmianie. Uśmiechniętą, pełną optymizmu, którego (mam nadzieję) nie zabraknie w Nowym Roku 🙂 Pozostaje sobą. Wierzę, że dotrzecie do mnie i dalej będziecie odwiedzać moją słodką, pełną przepisów i smaków stronę. Przekonałam się, że blog kulinarny to nie tylko zdjęcie dania i przepis, ale tym samym skrawek historii danej osoby. Pragnę, by ten nowy blog stał się mi tak samo bliski jak pierwszy. Wy też jesteście jego częścią i sprawiacie, że pisanie i dzielenie się śniadaniami czy innymi potrawami oraz cząstką swego życia to sama przyjemność. Dziękuję!
 Podsumowanie roku znajdziecie tutaj, więc wiecie jak wiele zmian zaszło, a tym samym co czeka mnie w tym roku – Matura, studia, zmiana miejsca… Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć sobie i Wam również dużo szczęścia i sił do walki o spełnienie marzeń. Wszystkiego dobrego jeszcze raz! 

 Już jutro widzimy się tutaj 😉 Do zobaczenia i miłego wieczoru!